O mnie

Mam na imię Ewa. Od 13 lat nie rozstaję się z pędzlami i farbami. Lubię kiedy wnętrza, w których przebywam mają indywidualny charakter i klimat . Wystarczy farba, szablon, pędzle i odrobina kreatywności, wyobraźni ….Przedmiotom codziennego użytku nadaję wyjątkowy charakter i klimat. Moja pasja to artystyczne malowanie mebli, drobiazgów do domu, okolicznościowych kuferków, skrzynek. Pasja przerodziła się z czasem w sposób na życie. Stała się impulsem do stworzenia pracowni i miejsca w sieci aby móc tworzyć oraz inspirować innych.

Jeśli lubicie wyjątkowe przedmioty bez względu na ulubiony styl czy klimat, zapraszam 🙂

 Część prezentowanych prac znalazła już swój drugi dom, ale są takie, które czekają na nowe miejsce. Są przedmioty, które wykonuję na zamówienie i trafiają od razu do swoich nowych właścicieli . 

Wszystkie prace, które możecie  zobaczyć tutaj  są moimi autorskimi pracami. Często podziwiam pracę innych twórców, zawsze z szacunkiem i uznaniem dla ich indywidualności. Nie kopiuję i nie powielam i o to proszę również moich gości.

Jeśli zaś lubicie samodzielnie tworzyć , lubicie brudzić się farbami, dekorować swój dom

zapraszam do sklepu, gdzie znajdziecie moje ulubione farby kredowe Americana Decor i Allegro , pędzle, szablony. Wszystkie produkty są sprawdzone w moim warsztacie, są niezawodne i pozwalają na tworzenie pięknych dekoracji, prac itd.

 

Ściskam serdecznie i zapraszam do wspólnej wyprawy w świat kolorowy i niepowtarzalny

 

Ewa

 

Jesteśmy w Łodzi na ul.Pomorskiej 93/95 Zamknij